Автовишки Comet отримали в Україні нові базові шасі

Відомий вітчизняний Завод спецтехніки “Техкомплект” почав встановлювати автогідропідйомники італійської марки Comet на шасі азійських брендів. У 2021 році для цих цілей вперше використовували шасі китайської фірми JAC, а зовсім нещодавно асортимент розширився автомобілями з Південної Кореї та Японії.

Для одного свого замовника “Техмплект” змонтував 26-метрову автовишку Сomet на 7,8-тонному шасі Hyundai EX8. До цього така модель автогідропідйомника, з максимальним вильотом 13 м встановлювалася на шасі КрАЗ і ЗІЛ.

Ще одну модель автогідропідйомника Comet – з робочою висотою 28 м і максимальним вильотом в 14 м підприємство встановило на шасі Isuzu NPR75L. Машина була виконана для партнера-компанії “Комтранскомплект”, офіційного дистриб’ютора ISUZU в Україні. Тут відзначимо, що раніше “Техкомплект” вже використовував шасі Isuzu для монтажу автовишок, але тільки іншого італійського виробника – Oil & Steel.

Завод спецтехніки “Техкомплект” сьогодні готовий запропонувати клієнтам автогідропідйомники італійського та південнокорейського виробництва на шасі різних марок – IVECO, Renault, Ford Trucks, JAC, HDC (ГАЗ), а також МАЗ і КрАЗ. Для їх монтажу підприємство використовує міцні рами власного виготовлення, а також високопрофесійний штат співробітників.

 

 
Весь список