Соц. таксіТОВ "АВТО-БАС" пропонує Вам на розгляд автомобіль спеціального призначення з обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, які не відвідують заклади освіти, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Автомобіль спеціалізований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями марки «AVTOSNAB» на базі автомобілів - FIAT DUCATO, CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER, RENAULT MASTER, FORD TRANSIT, VOLKSWAGEN CRAFTER, MERCEDES SPRINTER.

Автомобіль має двоє дверей, задні двостворчаті, бокові одностворчаті. Прохід задніх двостворчатих дверей оснащується електрогідропідйомником з дистанційним пультом керування.

Рульове управління з гідропідсилювачем. Двигун — турбодизель. Гальмівна система — гідравлічна, двоконтурна з антиблокувальною системою.

Внутрішні розміри салону автомобіля - ширина від 18000 мм, висота від 1800 мм, довжина від 3300 мм.

Гарантія на автомобіль надається від 24 місяців або не менше, ніж 100000 км пробігу з моменту доставки та прийняття автомобіля у місці його кінцевого призначення. Довговічність кузова за умов корозійної стійкості становить 10 років. На території України наявні станції по обслуговуванню базових автомобілів.

Автомобіль оснащений двома медичними аптечками та двома порошковими вогнегасниками з зарядом вогнегасної речовини 5 кг кожний.

Автомобіль обладнаний окремою системою кондиціонування та опалення пасажирського салону.

Кабіна водія розрахована на 2 пасажирів та водія.

Внутрішнє оснащення виконано з нетоксичних матеріалів, безпечних для дітей і відповідають вимогам нормативно - правової документації України по допуску транспортних засобів до експлуатації.

Зовнішній колір автомобіля — білий, на лівому і на правому боках автомобіля нанесений напис, розмір і колір якого надається Замовником окремо. Спереду і ззаду на кузов автомобіля нанесені розпізнавальні знаки «Інвалід» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості 70.

У середині салону передбачені місця для сидіння в кількості 4 місць, з них 2 - для крісла-коляски обладнаних спеціальними кріпленнями які відповідають ISO 10542-1 «Системи й пристрої технічні для інвалідів або людей з обмеженнями життєдіяльності. Пристрої кріплення крісел-колясок та системи утримання користувачів» дозволять надійно зафіксувати крісло-коляску під час руху автомобіля. У салоні встановлюються пасажирські сидіння з трьох точковими ременями безпеки. Також наявний стелаж для дидактичних матеріалів. Надійне кріплення матеріалів гарантує нерухомість всіх складових кузова.

Також автомобіль може бути укомплектовано дидактичними матеріалами, перелік яких визначається Замовником.

Автомобіль з обох сторін обладнаний зовнішніми дзеркалами заднього виду.

Робоче місце водія може бути відокремлене від пасажирського салону. Проходи покриті матеріалом, що запобігає ковзанню.

Робоче місце водія обладнане тахографом, звуковою і світловою сигналізацією про перевищення швидкості 70 км/год.

Оповіщення про пожежну небезпеку здійснюється через внутрішні гучномовні пристрої. Потужність гучномовного пристрою, кількість динаміків та їх розташування забезпечують необхідну чутність в будь якому місці автомобіля.

ТОВ "АВТО-БАС" має сертифікат який посвідчує що, система управління якістю стосовно виробництва автотранспортних засобів ДКПП 29.10 відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», ДСТУ-П ISO/TS 16949:2016 Системи управління якістю. Особливі вимоги до виробників автотранспортних засобів, запасних частин і приладдя до них щодо застосування ISO 9001:2008 (ISO/TS 16949:2009, IDT)

ТОВ "АВТО-БАС" має свідоцтво про присвоєння Міжнародного ідентифікаційного коду (WMI) виробника колісних транспортних засобів (КТЗ) та символів (VIS) та міжнародного ідентифікаційного номера (VIN) колісних транспортних засобів.

ТОВ "АВТО-БАС" надає всі необхідні документи для реєстрації автомобіля в ТСЦ МВС як «СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями».

Ми гарантуємо на пропонованому автомобілі відмінну якість, потрібний рівень безпеки та високу надійність техніки, що поставляється при її доступної вартості.

Кожному клієнту надаються безкоштовні послуги з постановки транспортного засобу на облік в Територіальному сервісному центрі МВС України (ВРЕР ДАІ).

Модель базового автомобіля (шасі)

Очікувана вартість спеціалізованого автомобіля від

CITROEN JUMPER

1 199 000

FIAT DUCATO

1 199 000

PEUGEOT BOXER

1 199 000

RENAULT MASTER

1 199 000

FORDTRANSIT

1 249 000

VOLKSWAGEN CRAFTER

1 499 000

MERCEDES SPRINTER

1 599 000