Ізотермічний фургонІзотермічний фургон призначений для перевезення продуктів харчування, лікарських засобів та інших матеріалів, для яких постійно необхідно підтримувати низький температурний режим.

Ізотермічний фургон поліпшеного типу - один з кращих варіантів за рахунок використання надійних матеріалів. При виробництві даного виду фургонів в якості обшивки використовуються алюмінієві композитні панелі, а в якості підлогового покриття наливна підлога або вологостійка бакелітова фанера. Також передбачено обрамлення каркаса фургона алюмінієвим профілем 85х85 мм для захисту від корозії.

Ізотермічний фургон «стандарт» - в даному варіанті в якості обшивки використовується оцинкований метал з полімерним антибактеріальним покриттям, покриття для підлоги вологостійка бакелітова фанера. Також передбачено обрамлення каркаса фургона алюмінієвим профілем 40х40 мм для захисту від корозії.

Ізотермічний фургон «економ» - найпростіший варіант виконання даного типу фургонів. В даному варіанті в якості обшивки використовується сталеві листи, з'єднані за допомогою заклепок, як покриття підлоги використовується оцинковані листи, покладені поверх фанери.

Конструкція фургонів виконана так, що він має мінімальну тепловіддачу, це досягається за рахунок збільшення товщини стін і підлоги, також велику роль грає матеріал, який використовується для внутрішньої обшивки.

При виборі ізотермічного фургона варто звернути увагу на кілька основних моментів: матеріал внутрішніх і зовнішніх стінок, товщина стін і підлоги, конструкція (каркасна або безкаркасні) і наявність додаткового обладнання.

Виробництво і продаж ізотермічних фургонів в Україні, як їх в народі ще називають «термобудка», є одним з основних напрямків нашої компанії, за час існування ми виготовили велику кількість таких фургонів на базі автомобілів Ford, Isuzu, Hyundai, Газель, Маз, КАМАЗ, Tata і ще на великій кількості вантажних автомобілів з різними параметрами.

Технічні характеристики

Обшивка алюмокомпозітние панелі
Платформа сталева або алюмінієва
Покриття підлоги бакелитовая фанера / наливна підлога
Фурнітура європейського виробництва з оцинкованої сталі
Освітлення ліхтар з вимикачем при вході
Вхід двостулкові двері в задній частині і одностулкова в передній частині з ущільнювачем
Защита каркасу алюмінієвий профіль 85х85 мм
Каркас сталевий
Термоізоляція пенополістерол
Двірний портал сталевий з гумовим відбійником в нижній частині
Отбортовка на стінах і дверях, висотою від 200 мм
Додатково висувна драбина, стрічка для кріплення вантажів, бічні відбійники, габаритні і маркерні вогні