Промтоварний фургонПромтоварні фургони призначені для дистрибуції і перевезення будь-яких товарів, що не вимагають спеціальних умов зберігання і підтримки певної температури. Фургон захищає продукцію від зовнішнього негативного впливу навколишнього середовища, а також від механічних ударів при транспортуванні. Ми пропонуємо кілька стандартних варіантів виконання і виробництво під замовлення.

Промтоварний фургон «Євро» - один з найбільш якісних і довговічних варіантів за рахунок використання надійних комплектуючих. В даному випадку в якості обшивки використовуються алюмокомпозітние панелі, для захисту каркаса від корозії передбачено обрамлення алюмінієвим профілем 85х85 мм. Покриття підлоги виконане з вологостійкої бакелітовій фанери. Усередині передбачені обшивка стін фанерою для захисту від пошкоджень, стрічка для кріплення вантажу і освітлення. Можливо виконання декількох варіантів входів.

Автомобіль з промтоварним фургоном є незамінним засобом для торгових підприємств, виробництв, складів, магазинів, промислових центрів, також використовується в будівництві, сільському господарстві і т.д. Так як промтоварні фургони бувають різних розмірів, то перевозити в них можна товари абсолютно будь-яких форм і габаритів. Polycar пропонує широкий вибір високоякісних зносостійких промтоварних фургонів різних типів і вантажопідйомності на абсолютно будь-яких шасі вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Виробництво фургонів в Україні для різних вантажоперевезень, є одним з найпопулярніших напрямків у виготовлення кузовного обладнання. За останні кілька років наша компанія виготовила і встановила промтоварні фургони на різні марки автомобілів, серед яких: Ford, Iveco, Газель, Hyundai, Газ, МАЗ, Isuzu, Фольксваген, Сітроен і т.д.

Технічні характеристики

Обшивка
Алюмінієва композитна панель
Підрамник
Сталевий або алюмінієвий
Захист стін всередині
обшивкафанерою
Каркас
сталевий
Вхід
варіанти на вибір замовника
Підлогове покриття
Вологостійка бакелітова фанера
Обрамлення каркасу
алюмінієвий кут 85х85 мм
Кріплення для вантажу
полоса по периметру
Освітлення
LED-фонарі
Драбина
Висувна