ЕвакуаторЕвакуатор - транспортний засіб, призначений для завантаження / розвантаження і евакуації різних транспортних засобів при технічні несправності, аваріях, порушеннях правил, а також для перевезення різних спеціальних і гусеничних транспортних засобів. Ми пропонуємо кілька стандартних рішень і виробництво під замовлення.

Спосіб стандартного виконання - навантаження здійснюється за допомогою тросової лебідки, виїзд по висувним трапах. При виготовлення майданчика автоевакуатора використовуються надійні матеріали і механізми, які мають високі показники витривалості. Конструкція відповідає всім параметрам безпеки. Про ціни на виготовлення кузова евакуатора під Ваше шасі можна дізнатися у менеджерів, які зорієнтують, на які питання варто звертати увагу при виготовленні платформи.

«Polycar» пропонує широкий вибір автоевакуаторів і евакуаторних платформ на базі вантажного автомобіля (від 4 тонн). Наші евакуатори і платформи пройшли розрахунки на жорсткість, розтягнення, вигин і створені після побудови 3D моделі. Такий професійний підхід дозволяє враховувати всі побажання клієнтів і пропонувати тільки високоякісну продукцію. Наші евакутори доставлять легкове авто з місця поломки або ДТП.

Ви можете скористатися готовим проектом або ж наші менеджери прорахують і створять проект під Ваше шасі. При створенні проекту важливо врахувати всі дрібниці, які потім можуть знадобитися, якщо евакуатор призначений для перевезення машин з несправностями, то потрібно передбачити, як вони будуть завантажуватися на платформу, а якщо це машини після ДТП, то швидше за все необхідний кран-маніпулятор, для завантаження зверху. Також треба розраховувати, що такі автомобілі мають не стандартні форми і можуть не поміститися на звичайній платформі, також треба продумати, як саме буде закріплюватися автомобіль для транспортування.

У нас ви зможете замовити виробництво евакуаторів на базі різних шасі. Одними з найпоширеніших запитів в Україні є: переобладнання газелі в евакуатор і виготовлення на базі шасі Isuzu, МАЗ, Ford, Iveco, Renault, Tata, Hyundai і т.д. Ціна на платформу даного виду залежить від багатьох факторів, таких як: марка авто, варіант виконання, матеріали, додаткове обладнання та багато іншого. Прорахувати вартість виготовлення і купити автоевакуатор можна за телефонами, вказаними в розділі контакти.
 

Технічні характеристики

Конструкція платформа з висувними трапами
Матеріал платформи алюмінієва або металева
Трапи висувні, в ніші під платформою
Захист кабіни конструкція зі сталевих профілів або сітка
Освітлення ліхтар в передній частині платформи
Підрамник сталевий або алюмінієвий на вибір
Матеріал трапів сталеві або алюмінієві на вибір
Зовнішнє покриття рифлений метал або гумове покриття
Лебідка тягової момент лебідки залежить від вантажопідйомності
Додатково петлі для кріплення, відкидний механізм стопів, бічний захист і т.д.