ЗерновозЗерновоз - транспортний засіб, призначений для транспортування зерна і ряду інших сипучих сумішей без тари (розсипом). Кузов зерновозу обладнаний механізмом, який дозволяє здійснювати вивантаження на три сторони, відповідно борту з бічної і задньої сторін виконують відкидними. Даний вид транспорту широко затребуваний в сільськогосподарській діяльності.

Кузови зерновозів виготовляють з металевих листів товщиною 1,5 - 4 мм, після монтажу вони проходять обробку грунтом, а потім розкриваються фарбою в кілька шарів, це робиться для уникнення корозії, збільшення терміну служби кузова і зовнішнього вигляду. Для захисту вантажів при транспортування верхня частина закривається тентом.

В асортименті готових рішень нашої компанії зерновози на базі шасі: MAN, МАЗ, Камаз та різних маркок причепів. Якщо ви збираєтеся купити зерновоз, але ще не визначилися з шасі, наші менеджери допоможуть визначитися з вибором авто і варіантами виготовлення, також можливе виготовлення особливих варіантів під замовлення.
 

Технічні характеристики

Рухома частина платформа з металевих профілів з металевою підлогою
Борти передній фіксується на платформі, інші відкидні
Вивантаження на три сторони
Гідроциліндр європейського виробництва, модель залежить від вантажопідйомності
Нерухома частина зварна конструкція зі сталевих профілів з 4 опорними кульками
Посилення платформи конструкція, до якої приварюється майданчик гідроциліндра
Управління пульт ДУ
Додатково гидронасос, світлотехніка, тент, відкидна сходи і т.д.