СамоскидСамоскиди - транспортні засоби, призначені для перевезення різних вантажів, які за допомогою гідравлічного обладнання здійснюють швидке розвантаження.

Є кілька варіантів розвантаження самоскида: на одну і на три сторони, перший використовується рідко, зазвичай це версії з високою вантажопідйомністю, що працюють в місцях, де не обмежено місце для розвантаження. Якщо є вибір, за рахунок невеликої різниці в ціні більшість замовників вибирають варіант тристоронньої розвантаження. Управління вивантаженням здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Борти можуть бути виконані з металевих або алюмінієвих профілів і мають механізми, які дозволяють відкривати їх в нижній і верхній частинах, також є можливість повністю зняти борт. Як статевого покриття використовують бакелітову фанеру або металеві листи. У більшості випадків даний кузов комплектується тентом, в передній частині розташовується система скручування тенту. Є кілька варіантів виконання під різні завдання і типи кузовів.

Ми виконали величезну кількість самоскидів на базі різних марок вантажних шасі (Isuzu, Ford, Renault, Iveco, МАЗ, КАМАЗ, ГАЗ і це далеко не повний список готових рішень компанії), також великим попитом користуються проекти, в яких передбачений кран-маніпулятор, він встановлюється за кабіною і здатний виконувати навантаження / вивантаження різних вантажів масою до кількох тонн. Обов'язковою умовою виробництва таких платформ є висока передня стінка, яка служить захистом кабіни від механічних пошкоджень при навантаження і вивантаження. Ми надаємо кілька варіантів виконання даної захисту на вибір, залежно від побажань замовника і завдань.

Більш детальну інформацію про самосвальних платформах, їх конструкції, ціни і терміни виробництво під ваш автомобіль, ви можете отримати, звернувшись до менеджерів нашої компанії. Вони зорієнтують з основних питань, на які варто звернути увагу і допоможуть з підбором комплектуючих, шасі і додаткового обладнання.

Технические характеристики

Материал бортов металл или алюминий
Борта передний жестко крепится к платформе, остальные откидные
Высота бортов от 600 мм
Половое покрытие бакелитовая фанера/металл
Платформа сварная конструкция из стальных профилей с 4 опорными шарами
Управление пульт ДУ
Подвижный механизм гидравлический цилиндр с площадкой
Варианты разгрузки на одну или на три стороны
Гидроцилиндр модель зависит от грузоподъемности
Дополнительно тент с креплениями, боковая защита, подкрылки, габаритные и маркерные огни