Гідроборти DhollandiaГідроборти Dhollandia - підйомний механізм, який встановлюється в задній або бічній частинах кузова, призначений для підйому важких вантажів в кузов автомобіля і вивантаження з нього. Голландська компанія Dhollandia є одним з лідерів по виробництву і продажу такого виду обладнання. Асортимент компанії включає моделі з вантажопідйомністю від 300 до 9000 кг.

Вагомою перевагою вантажних автомобілів, які оснащені гідробортом, є можливість завантаження і розвантаження без естакади або вилочного навантажувача, що значно спрощує ці процеси. До того ж, монтаж і демонтаж гидробортів неважкий, так як часто виконаний за допомогою болтів або зварювання. Через це гідроборт можна досить легко переставити з одного автомобіля або причепа на інший.

До позитивних властивостей гідроборта відноситься і простота його технічного обслуговування - фахівці рекомендують замінювати масло в гідросистемі перед настанням зими, час від часу закладати мастильні речовини в підшипники і шарніри, перевіряти зарядку акумуляторних батарей, ну і звичайно, не обійтися без миття всіх елементів гідроборта.